Wynajem Naczep Walking Floor

Wynajem Naczep Walking Floor

Firma 2Trailer proponuje wynajem naczep z ruchomą podłogą. Dogodne i elastyczne terminy wynajmu, dopasowane do Państwa potrzeb.

Więcej informacji na temat dostępności i cen w dziale kontakt.

Naczepy z ruchomą podłogą są nowością na naszym krajowym rynku.

Stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm, które nie tylko prowadzą transport materiałów sypkich, ale także towaru na paletach. Naczepa walking floor pozwala na transport w jedną stronę towarów takich jak: pasza, zboże, kukurydza, otręby, trociny, śmieci, węgiel, piasek, żwir, a w drugą towarów na paletach, w workach, bali i beczek. Dzięki temu firma unika tzw. „pustych przebiegów”.

Oferowane naczepy:

Bulthuis 2004 - SPRZEDANA

Knapen 2018 / SPRZEDANA

Knapen 2010

Blue Knapen 2007

Knapen 2008

Knapen 2007

Knapen 2007

Porównanie tradycyjnych "wywrotek" do naczep z ruchomą podłogą

Obecnie wysłużona choć praktyczna wywrotka zastępowana jest nowoczesnymi, łatwymi w obsłudze naczepami z ruchomą podłogą. Jest to rozwiązanie wzbogacone o wiele zalet. Naczepa walking floor sprawdza się znakomicie w przypadku wielu rozmaitych okazji. Jej znakomite właściwości są nieocenione w przypadku transportu zboża oraz biomasy. Zakres zastosowań tego rozwiązania jest bardzo szeroki, oprócz materiałów sypkich, proponowany typ zapewnia również wyjątkowo sprawny i stabilny transport ładunków paletowych. Poniżej prezentujemy Państwu porównanie wywrotek i naczep z ruchomą podłogą:

  • załadunek oraz wyładunek wywrotki jest bardziej czasochłonny,
  • wywrotka przy wyładunku wymaga dużej przestrzeni magazynowej z racji pionowego wyładunku, z kolei naczepy umożliwiają poziomy wyładunek,
  • naczepy walking floor są lekkie, przez co ich przestrzeń załadunkowa jest duża, umożliwiając efektywny transport.

Jak działa system ruchomej podłogi w trakcie rozładunku:

Podłoga hydrauliczna firmy Knapen Trailers wykorzystuje zjawisko tarcia. Standardowa podłoga jest zastąpiona przez aluminiowe listwy, dostosowane do długości pojazdu. Listwy poruszane są przez siłowniki i towar zostaje stopniowo wyładowany. Czas takiego rozładunku to około 15 minut.

Szerokie spektrum możliwości jakie dają oferowane przyczepy sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na zamianę tradycyjnych wywrotek na naczepy z ruchomą podłogą. Jeśli chcesz skorzystać z tego rozwiązania, serdecznie zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy, że wynajem naczep we współpracy z nami okaże się strzałem w dziesiątkę. Dostarczany przez nasz sprzęt odznacza się wyjątkowo dobrymi parametrami technicznymi oraz wysoką funkcjonalnością. 2Trailer to firma tworzona przez specjalistów w zakresie wynajmu naczep. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Zobacz filmy z rozładunków:

Transport buraków ćwikłowych
Rozładunek zboża
Na drogach i bezdrożach
Prezentacja sposobu działania